Tekirdag Kamera Kurulumu-Sistemleri Montaj-Satış-Arıza Çözümü

tasarim59

Tekirdag Kamera Kurulumu-Sistemleri Montaj-Satış-Arıza Çözümü

0 546 453 30 74
Bizi Arayın Karanlıkta Kalmayın

TEKİRDAĞ GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ HOŞGELDİNİZ

SİZİN İÇİN SİZDEN DAHA DİKKANTLİ

Tekirdağ Kamera Sistemleri Günümüzde kamera sistemleri çok önemli bir noktaya gelmiştir.Artık bir iş yerine kamera takmak lüks değil artık ihtiyaç haline gelmiştir.Kamera Sistemleri Hizmetini Profesiyonel ekibimizle 7/24 Hizmetinizdeyiz. Kamera sistemleri 4 kategoriden oluşmaktadır. Tekirdağ KAMERA SİSTEMLERİ ÇEŞİTLERİ 1.iP Kamera sistemleri 2.Ahd Kamera Sistemleri 3.Dome Kamera Sistemleri 4.Analog Kamera Sistemleri Kamera Sistemlerini online ve manuel olarak 7/24 kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Neutron kamera sistemleri Avenir Kamera Sistemleri Ttec Kamera Sistemleri Cenova Kamera Sistemleri Golfıne Kamera Sistemleri ile hizmet sunuyoruz

 

 

 

 

 KAMERA SİSTEMLERİ

CCTV (Kapalı Devre Televizyon Sistemi)
İP, AHD ve CCTV olmak üzere üç sistem olarak kurulumu yapılmaktadır.
İP kamera sistemlerinde1.3 MP, 2.0 MP, 3.0 MP ve 5.0 MP görüntü kalitesine kadar ulaşan kameralar üretilmektedir.
Analog CCTV sistemde ise 420 TVL 480 TVL 540 TVL 600 TVL 700 TVL 800 TVL ve 1000 TVL çözünürlükte kameralarda üretilmeye başlanmıştır.
AHD Analog HD (HDCVI) Kamera sisteminde analog alt yapı ile IP kamera çözünürlüğünde görüntü alınabilmektedir. 1,3 MP ve 2,0 MP çözünürlükleri bulunmaktadır.
Yüksek çözünürlükte görüntü kalitesi ihtiyaç duyulan, fakat alt yapısı coax kablo ile yapılmış yerlerde uygun fiyatı ve kalitesiyle tercih edilmektedir.
İp sistemde Depolama NVR cihazları yada yazılım ile CCTV sisteminde DVR cihazları ile yapılır.
İp sistemde çözünürlük ve görüntü kalitesi yüksek seviyede olduğundan depolamada kullanılacak Hard disk kamera kalitesine bağlı olarak analog sistemdeki kapasitenin 8 katına çıkabilmektedir.

Tekirdağ Süleymanpaşa elektrikçi 0546 453 30 74 - 7/24 Servis
Tekirdağ web tasarım